SOFFA, Gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

114383. SOFFA, Gustavianskt provinsarbete, 1800-tal.

Vitmålad med förgyllda detaljer. Skuren dekor.

Åldersrelaterat slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941