LÅDA, Vera Margarin, 1900-tal.

1143687. LÅDA, Vera Margarin, 1900-tal.

Längd ca 54 cm. Höjd ca 30 cm. Bredd ca.

Bruksslitage. Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Sprickor.

Antal besök: 4 973