ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Chesterfield modell, 1900-tal.
1143659. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Chesterfield modell, 1900-tal.
Rygghöjd 110cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygghöjd 110cm.
Slitage.
414