TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar,kWA, 1900-tal.

1143271. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar,kWA, 1900-tal.

Etikettmärkta. Bredd 64 cm. Djup 46 cm. Rygghöjd 85 cm
Bord. Diameter 103 cm. Höjd 72 cm.

Skavmärken och skador på brädor, lösa brädor och ruttna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 420