PARTI DIVERSE, 11 delar, 18/1900-tal.

11426. PARTI DIVERSE, 11 delar, 18/1900-tal.

Bla fat Meissen, äldre spel, reseminnen, ljusstakar Skultuna mm. Fatets diameter 30 cm.

Sliateg, smärre skador. Fatet tredje sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 740