SKÅL, BURK, STOP, keramik och porslin, 1900-tal.

11424. SKÅL, BURK, STOP, keramik och porslin, 1900-tal.

Skål Carl-Harry Stålhane, Burk Marianne Westman, Stop Rörstrand. Skålens diameter 29 cm.

Bruksslitage. Skål andra sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 560