TAKLAMPA, Konsthantverk AB Tyringe, 1900-talets fjärde kvartal. Total höjd ca 60 cm.

114243. TAKLAMPA, Konsthantverk AB Tyringe, 1900-talets fjärde kvartal. Total höjd ca 60 cm.

Stomme av koppar. Tre ljusarmar med med frostade glaskupor. Diameter ca 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 630