SOFFA, Bra bohag serien, Dux, 1950/60-tal.

114238. SOFFA, Bra bohag serien, Dux, 1950/60-tal.

Ben i betsad bok. Ljusbrun och gul klädsel. Lösa dynor. Längd 195 cm.

Slitage, torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, torkad stoppning.

Antal besök: 4 991