ARKIVSKÅP, ek, tidigt 1900-tal.

114231. ARKIVSKÅP, ek, tidigt 1900-tal.

höjd 162, bredd 61, djup 55 cm.

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 465