RÖKBORD, koppar och smide, 1900-talets första hälft.

114209. RÖKBORD, koppar och smide, 1900-talets första hälft.

Rund skiva och hylla i koppar. Ben av smide. Diameter 52, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 951