TEKANNA, porslin, Kina, Mandarin 1700-tal.

114204. TEKANNA, porslin, Kina, Mandarin 1700-tal.

Dekor av figurscen Höjd 11 cm.

Åldersslitage, saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage, saknar lock.

Antal besök: 841