GOLVHYLLA, stringmodell, teak, 1950/60-tal.

1141903. GOLVHYLLA, stringmodell, teak, 1950/60-tal.

Gavlar höjd 110, bredd 28 cm.
4 hyllplan 80 x 25 cm.

Stativ med färgslitage, hyllplan med smärre repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar höjd 110, bredd 28 cm.
4 hyllplan 80 x 25 cm.

Antal besök: 2 519