HEDMARK, OLJA, SIGNERAD, MÅLNING.

1141730. HEDMARK, OLJA, SIGNERAD, MÅLNING.

Alfred Paul signerad och daterad 1920, landskapsmålning Heathland. Signerad längst ner, inramad. Olja på kartong i svart shellackram, storlek 76 x 63 cm.

väl bevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

väl bevarad.

Antal besök: 1 833