1141730. HEDMARK, OLJA, SIGNERAD, MÅLNING.
Alfred Paul signerad och daterad 1920, landskapsmålning Heathland. Signerad längst ner, inramad. Olja på kartong i svart shellackram, storlek 76 x 63 cm.