KARMSTOL, så kallad Gripsholms modell, 1900-tal.

11415. KARMSTOL, så kallad Gripsholms modell, 1900-tal.

Betsat trä. Lösa kuddar i ljust tyg med dekor av blommor.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 351