BERTIL GULLANDER. Olja på duk. Signerad och daterad -42.

114148. BERTIL GULLANDER. Olja på duk. Signerad och daterad -42.

Strand med bodar. 42 x 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strand med bodar. 42 x 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 136