GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-talets andra hälft.

1141216. GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-talets andra hälft.

Elva ljushållare. Höjd ca 117 cm.

Ytslitage. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Färgbortfall.

Antal besök: 835