FÅTÖLJER 1 par med skinnkuddar, England, 1900-tal.

1140961. FÅTÖLJER 1 par med skinnkuddar, England, 1900-tal.

höjd 80 cm, bredd 66 cm.

bruksslitage på skinn.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 80 cm, bredd 66 cm.

bruksslitage på skinn.

Antal besök: 395