SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.
1140765. SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teak. Längd ca 160 cm. Höjd ca 78 cm.

Bruksslitage, slagmärken, repor. Ett ben med lagning. Ett handtag defekt. En skjutdörr går ej upp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 730