TIDNINGSKORG, 1950-tal.

TIDNINGSKORG, 1950-tal.
114067. TIDNINGSKORG, 1950-tal.

Stomme av valnöt. Tidningshållare i mässing. Längd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 663