KORGSTOL, rotting, 1900-tal.

KORGSTOL, rotting, 1900-tal.
1140602. KORGSTOL, rotting, 1900-tal.

Höjd 103 cm
Bredd 60 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103 cm
Bredd 60 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 476