BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

BYRÅ, teak, 1950/60-tal.
1140251. BYRÅ, teak, 1950/60-tal.

höjd 81 cm, bredd 70 cm, djup 38 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 418