VIKINGASKEPP, trä, 1900-tal.

VIKINGASKEPP, trä, 1900-tal.
1140163. VIKINGASKEPP, trä, 1900-tal.

Höjd ca 53 cm, längd ca 60 cm.

Bruksslitage. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Lagningar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 599