FÅTÖLJ, Alf Svensson för Dux, 1900-tal.

113990. FÅTÖLJ, Alf Svensson för Dux, 1900-tal.

Dynor med duxmärkning.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dynor med duxmärkning.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 899