GOLVLAMPOR, 1 par, EWÅ Armaturfabrik, Värnamo. 1970/80-tal.

11399. GOLVLAMPOR, 1 par, EWÅ Armaturfabrik, Värnamo. 1970/80-tal.

Svängbar arm. Höjd 111 cm.

Smärre bucklor på fot, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängbar arm. Höjd 111 cm.

Antal besök: 3 893