SKÅL, keramik, i form av ängel sittande på näckros, 1900-talets första hälft.

113971. SKÅL, keramik, i form av ängel sittande på näckros, 1900-talets första hälft.

Höjd 24,5 cm.

Slitage, nagg, krackelyrer, en vinge tidigare limmad som lossnat medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.

Antal besök: 1 262