113963. KAFFESERVIS, 23 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen samt lövformat FAT, Bing & Gröndal.
13 assietter, diameter 17 cm.
9 kaffekoppar, 10 fat. Koppens diameter ca 8,5 cm.
Kaffekanna.
Lövformat fat, Bing & Gröndahl, längd ca 19 cm.
Smärre slitage. 2 assietter, 1 kopp samt kannans lock med nagg.