MODELLFLYGPLAN, frigolit, "Sky Mule", Durafly.

1139386. MODELLFLYGPLAN, frigolit, "Sky Mule", Durafly.

Längd ca 108 cm.
Bredd ca 148 cm.

Slitage. Smärre skador. Fjärrkontroll saknas. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 108 cm.
Bredd ca 148 cm.

Antal besök: 1 589