Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
AGNE ARONSSON, BJÄRNUM. SKÅL, keramik, signerad, 1900-tal.
1139290. AGNE ARONSSON, BJÄRNUM. SKÅL, keramik, signerad, 1900-tal.
diameter 14 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 14 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
332