RÅTTSVANSSKED, silver, 1700-tal.

1139224. RÅTTSVANSSKED, silver, 1700-tal.

längd 21 cm
slitna stämplar.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 21 cm
slitna stämplar.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 979