ANDY WARHOL. LOUSIANNA REVY, Nr 1 aug 1978. Andy Warhol utställningen augusti 1978. Tuschsignerad Andy Warhol.

113914. ANDY WARHOL. LOUSIANNA REVY, Nr 1 aug 1978. Andy Warhol utställningen augusti 1978. Tuschsignerad Andy Warhol.

34,5x24,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5x24,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 1 077