ANDY WARHOL. "Holy Cats by Andy Warhol's mother" Bokomslag med litografiskt offsetttryck. Osignerad.

113909. ANDY WARHOL. "Holy Cats by Andy Warhol's mother" Bokomslag med litografiskt offsetttryck. Osignerad.

23,5x15 cm x2.

Gulnad, skador på rygg och kanter.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5x15 cm x2.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 2 569