PHILIP VON SCHANTZ. Motiv med lökar. Färglitografi. Signerad 82 och nr 60/190.

113899. PHILIP VON SCHANTZ. Motiv med lökar. Färglitografi. Signerad 82 och nr 60/190.

Bildyta 36 x 44 cm.

Philip von Schantz (1928–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 36 x 44 cm.

Antal besök: 2 054