TEVAGN, modellnummer 756, Josef Frank för Svenskt Tenn.

113865. TEVAGN, modellnummer 756, Josef Frank för Svenskt Tenn.

Längd 52, bredd 80, höjd 66, total längd 89 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 632