HARALD WIBERG. Myr med fällande fågel. Blyertsteckning. Signerad och daterad Falsterbo 11 maj 1960.

113859. HARALD WIBERG. Myr med fällande fågel. Blyertsteckning. Signerad och daterad Falsterbo 11 maj 1960.

32 x 40 cm.

Fläck i vä övre hörn. Papper något gulnat.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 1 747