HYLLA, metall/trä "STRING" 1900-tal.

1138250. HYLLA, metall/trä "STRING" 1900-tal.

bredd 78 cm, djup 30 cm.

bruksslitage, vita metallstag något fläckiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 78 cm, djup 30 cm.

Antal besök: 506