ELDKORG, smide, 1800-tal.

ELDKORG, smide, 1800-tal.
1138228. ELDKORG, smide, 1800-tal.

höjd 15 cm, längd 38 cm.

rost, ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 15 cm, längd 38 cm.

Antal besök: 1 020