RINGAR 8 st i ETUI från guldsmedsaffär, bland annat silver, 1900-tal.

1138204. RINGAR 8 st i ETUI från guldsmedsaffär, bland annat silver, 1900-tal.

Ringar för examen och liknande, möjligen provringar varav 4 i silver,
Lådans storlek längd 14 cm, bredd10 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage.

Antal besök: 1 107