ELSIE TAPPER. "Vinterstrand", färglitografi, signerad, 2/250.

113806. ELSIE TAPPER. "Vinterstrand", färglitografi, signerad, 2/250.

Mått 40 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 40 x 54 cm.

Antal besök: 5 830