ARMBAND, ormlänk med stenar, sterlingsilver, 1900-tal.

1138055. ARMBAND, ormlänk med stenar, sterlingsilver, 1900-tal.

totalvikt 21 gram.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalvikt 21 gram.

bruksslitage.

Antal besök: 561