ROBERNE NISZNER. Olja på duk. Signerad.

113799. ROBERNE NISZNER. Olja på duk. Signerad.

Ungern. Stilleben med vinglas, druvor och kanna. 61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 789