Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKE för 3 ljus, konstglas, otydligt signerad.
1137850. LJUSSTAKE för 3 ljus, konstglas, otydligt signerad.
Höjd 28 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
306