TABURETTER, ett par, senempire, 1800-tal.

113771. TABURETTER, ett par, senempire, 1800-tal.

Björk. Vit klädsel. Längd 48, höjd 62 cm.

Åldersrelaterat slitage. En taburett med lagad spricka på bakbenet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 940