Göteborgs Auktionsverk
Konst
Fotografi
113744. FOTOGRAFI, "Grace Kelly anländer till Göteborg tillsammans med make Furst Rainer juni 1957". Pigmentbläck på fotopapper, 4 av 9 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.
« Tillbaka till föremålet