GOLVLAMPA, Industri, 1900-talets mitt.

113742. GOLVLAMPA, Industri, 1900-talets mitt.

Skärm i svartmålad plåt, stomme i ek. Höjd ca 135 cm, diamter på skärm 136 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 808