SÄTTUGNSPLATTA, Carl XIV Johan till häst, järn, 18-1900-tal.

113709. SÄTTUGNSPLATTA, Carl XIV Johan till häst, järn, 18-1900-tal.

51x69 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x69 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 2 532