INGE SCHIÖLER. Färglitografi, signerad och numrerad 16/195.

113700. INGE SCHIÖLER. Färglitografi, signerad och numrerad 16/195.

Vegetation, 48 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Inge Schiöler (1908–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vegetation, 48 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Inge Schiöler (1908–1971)

Antal besök: 1 033