VICTOR VASARELY. Färgserigrafi, signerad och numrerad XL/XXVI.

113690. VICTOR VASARELY. Färgserigrafi, signerad och numrerad XL/XXVI.

Geometrisk komposition, 56 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besök: 776