1136846. GOLVUR, allmogemålat, daterad 1810.

Höjd 218 cm.

Glaset i locket saknas, knopp sönder, spricka i glaset samt bruksslitage.

Höjd 218 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 89 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Herrljunga, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
89 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
101 EUR
Danmark: Köpenhamn
142 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
157 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
175 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
198 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
210 EUR
Finland: Helsingfors
210 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
256 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
301 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
349 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
357 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
478 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1136846

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 184