1136846. GOLVUR, allmogemålat, daterad 1810.

Höjd 218 cm.

Glaset i locket saknas, knopp sönder, spricka i glaset samt bruksslitage.

Höjd 218 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1136846

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 298