FLÖTEN (11), glas med nät.

FLÖTEN (11), glas med nät.
113672. FLÖTEN (11), glas med nät.

Största diameter ca 24,5 cm.

Slitage, skador på nät, en med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största diameter ca 24,5 cm.

Antal besök: 1 484