ARKIVSKÅP, 1900-tal.

ARKIVSKÅP, 1900-tal.
1136589. ARKIVSKÅP, 1900-tal.

Längd 80 cm, djup 40 cm, höjd 70 cm.

Lås med skada, ommålad, slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
1136589. ARKIVSKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 431